KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246508
nr 1424 6508
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Signerad, fåglar. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 64x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:32:08
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr